Глоссарий

ENG A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
РУСА Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я

Все термины


О: Опалення

Опалення - Опалення. Основне призначення систем опалення – підтримання внутрішньої температури повітря у приміщеннях відповідно до норми.

У холодну пору року будинки вихолоджуються, втрачаючи тепло через зовнішні стіни, вікна, двері, перекриття верхніх поверхів і підлоги нижніх поверхів. Тепло від нагрітого повітря з помешкання переходить до більш холодного зовнішнього.

Для підтримки в приміщенні необхідної температури і відшкодування втраченого тепла використовують опалення. Тепло, необхідне для обігріву, утворюється при спаленні палива. Паливо спалюють у котлах або опалювальних печах, від яких тепло передається в помешкання.

Системи опалення залежно від джерела вироблення теплової енергії поділяють на місцеві й центральні.

Місцевим опаленням називають таку систему, при якій паливо спалюється в печі (грубі), розташованій в опалюваному помешканні, а тепло, одержане від спалюваного палива, передається в помешкання від поверхні нагрітої печі. Така піч (груба) може обслуговувати одну або декілька кімнат. Крім місцевого грубного опалення застосовують місцеве газове або електричне опалення.

Централізованою системою опалення називають такий пристрій , при якому тепло виробляється в якомусь центрі, наприклад, в центральній котельній, а теплоносій по трубопроводах передає тепло нагрівальним приладам, встановленим в окремих помешканнях.

Теплоносій, віддавши тепло через нагрівальні прилади повітрю помешкання, повертається по трубопроводах у котел, де його повторно нагрівають і він знову продовжує свій шлях. Як теплоносій у системах центрального опалення використовують воду, водяну пару і повітря. Централізоване опалення покращує санітарні умови в житлових та інших будинках, забезпечує постійну температуру в помешканнях, звільняє від необхідності топити велику кількість печей, дає значну економію палива. Крім того, при центральному опаленні не потрібно, як при грубному, вносити в помешкання паливо, прибирати попіл та ін.

economic.lviv.ua


Назад


<< Оборудование Открытая водяная система теплоснабжения >>

Если Вы не нашли определения в нашем глоссарии - обратитесь в службу поддержки, мы будем рады сообщить Вам его значение в течении нескольких часов.
3 Топ видео
Вход
Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация
На сайте
Гостей: 32
Пользователей: 0


Статистика
- Мир тепла
  • Расшитые драгоценными камнями образа
  • - Альтернативные источники энергии
  • Видео Николая Левашова
  • Страница сгенерирована за 0.039 сек..